מקרקעין

מהם דיני מקרקעין?  

דיני מקרקעין הינו  תחום גדול הדן בהיבט המשפטי בכל הנוגע לדירות (חוזי מכר וחוזי שכירות), מבנים, מגרשים, חנויות, שכירות, טאבו, בתים משותפים ועוד. זהו תחום רחב עם רלוונטיות לחייו של כמעט כל אזרח בוגר.

מה  דורשים דיני המקרקעין?

 כידוע רכישת דירה בישראל מהווה את העסקה הגדולה והיקרה ביותר אשר יבצע אדם במהלך חייו.

עסקת מקרקעין דורשת מעורך הדין הקפדה ותשומת לב מיוחדת, לצדדים בעסקה, החל מהחלטתם למכור/לרכוש נכס מקרקעין כלה בקבלת החזקה בנכס ועד לביצוע העברת הזכויות בנכס על שם הרוכש, השלב אשר חותם העסקה ולו חשיבות מכרעת.

עו"ד הרצל מאמין כי מתחילת העסקה חשוב להבין את צרכי הצדדים ורצונותיהם,ובשום מקרה אין להקל ראש במטרותיהם העתידיות אשר לעיתים משליכות על העסקה הנוכחית.

שירותי עורך דין מקרקעין

עורך דין הבקיא בתחום  ילווה אתכם בבואכם לערוך עסקת מקרקעין מכל סוג, החל משלב הייעוץ שקודם לעסקה הכולל בדיקת כל המסמכים הרלוונטיים לעסקה, בדגש על בדיקת כדאיותה, דרך ניהול מו"מ והכנת כל המסמכים הנדרשים לרבות הסכמים וכלה בהוצאתה אל הפועל .

חשוב לציין כי בשנים האחרונות עדים אנו לתופעות בהן נותרו רוכשי נכסים לרבות רוכשי דירות  פגועים ולעיתים אף חסרי כל, זאת בין היתר, בגין התנהלות משפטית וכלכלית שלא הגנה כראוי על זכויותיהם לכן דווקא בעניין זה  קיימת חשיבות גבוהה בבחירת עורך דין מיומן ומנוסה, אשר מבין בתחום המקרקעין, ובקיא בכל שינויי החקיקה האחרונים ובעיקר שולט ברפורמה האחרונה בתחום מיסוי המקרקעין.

עו"ד הרצל חלו הינו בעל ניסיון רב בתחום והוא פועל במקצועיות ובה באמינות ובמסירות ללקוח.

פנה אלינו

 • שם מלא
  אימייל
  טלפון
  נושא
  טלפון :09-7407840
  פקס:09-7407841
  רחוב התע"ש 10,
  ת.ד. 2094, כפר סבא.