חשיבות שכירת עורך דין מקרקעין

אם אתם חושבים לבצע או שאתם בעיצומה של עסקת נדל"ן, אחת העסקאות המסובכות והמורכבות ביותר, מומלץ לכם לחשוב על האופציה של שכירת עורך דין מקרקעין מוסמך. מדוע? ישנן המון סיבות.

במסגרת מורכבותן של עסקאות נדל"ן ישנן אינסוף סוגיות ונושאים שעליכם לבדוק ולוודא לפני שרוכשים נכס כגון בית או קרקע. על מנת לבדוק כל נושאים אלה עליכם להבין היטב בכל נושא המקרקעין על מנת למנוע טעויות קריטיות. עיסקת נדל"ן מצריכה השקעה רבה של זמן, אנרגיה ותשומת לב, שסביר להניח שלא תוכלו לספק באופן מלא אם הינכם בעיצומה של שגרת חייכם. כאן נכנס תפקידו של עורך דין מקרקעין.

תפקידו של עורך דין למקרקעין הוא בדיוק לעזור לכם בכל מה שאינכם יכולים לנהל בעסקת הנדל"ן, לייעץ לכם ולדאוג לאינטרסים שלכם. על מנת לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה, עליכם לוודא שאתם בוחרים עורך דין שמתמחה במקרקעין, ושיש לו ניסיון רחב בתיקים בתחום הזה. בנוסף, רצוי לבחור עורך דין שצבר ניסיון גם בבית המשפט בתביעות בנושא זה, למקרה בו תצטרכו את שירותיו בבית המשפט.

עורך דין מקרקעין יעזור לכם בשלב ביצוע העסקה על ידי עריכת החוזה, הסברת מרכיביו וידאג שהחוזה דואג לאינטרסים שלכם גם בעתיד במידה ויהיו בעיות עם הנכס. בנוסף, הוא יסביר לכם וידאג שתדעו את כל הנחוץ לכם בנושא בדיקה מקדימה של הנכס, רישום בטאבו, הערות אזהרה על הנכס ועוד. במידה ויש על הנכס עיקולים, שיעבודים, חובות או משכנתא, עורך דין מקרקעין יסביר לכם מה עליכם לדרוש מבעל הנכס וימליץ לכם מה יממש את הזכויות שלכם בצורה הטובה ביותר.

ולסיום, עורך הדין יוכל לחסוך לכם בתשלום המיסים מתוקף היותו מומחה במקרקעין ויסביר לכם אילו מיסים תצטרכו לשלם בעת המכירה או הקנייה של הנכס.

פנה אלינו

 • שם מלא
  אימייל
  טלפון
  נושא
  טלפון :09-7407840
  פקס:09-7407841
  רחוב התע"ש 10,
  ת.ד. 2094, כפר סבא.