עורכי דין- תאונות דרכים ותאונות עבודה

בישראל ישנן מספר רב של תאונות מדי שנה. הסוגים הנפוצים ביותר הן תאונות עבודה ותאונות דרכים. מקרים מצערים מסוג זה מצריכים טיפול מידי. מעבר לטיפול הבריאותי,(שהוא כמובן בראש סדר העדיפויות), חשוב מאוד שהנפגעים ידעו את הזכויות שלהם. אם נפגעתם חלילה בתאונת דרכים או תאונת עבודה, תוכלו להגיש תביעה לביטוח הלאומי או לחברת הביטוח ולקבל פיצויים. תהליך הגשת התביעה הינו מסובך וארוך, ולשם כך יש צורך להיעזר בעורך דין המתמחה בכך. עורכי דין מסוג נזיקין יסייעו לכם להשיג את הטפסים והפרטים הדרושים, יגישו עבורכם את התביעה, ויסייעו לכם לאורך כל התהליך עד שיושג הסכם פשרה.

תאונות דרכים

לצערנו הרב, בישראל אחוז תאונות הדרכים בשנה הוא מבין הגבוהים בעולם. הסיבות לכך הן רבות: חוסר סבלנות בכבישים, תרבות נהיגה פזיזה, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, כבישים במצב מוזנח, רכבים פגומים ועוד. אם נפגעתם חלילה בתאונת דרכים, חשוב שתדעו את הזכויות שלכם. כמובן שטיפול רפואי יהיה בסדר ראש מעינכם. לא תמיד יהיה לכם זמן או אפשרות להחליף פרטים ולרדוף אחרי חברת הביטוח. עורך דין מיומן יכול לעשות זאת בשבילכם בצורה הטובה והנוחה ביותר. הוא יסייע לכם לאסוף פרטים שהיו קרטים להגשת התביעה שלכם, ויגן על הזכויות שלכם מול חברת הביטוח. רבים מפחדים להשתמש בעורך דין בכלל שכר הטרחה. חשוב שתדעו: עורכי דין מסוג נזיקין מקבלים שכר טרחה רק לאחר שהושג הסכם הפיצויים, וכל אחד יכול להיעזר בשירות עורך דין לאחר תאונה.

תאונות עבודה

לתאונת עבודה יש סעיף מוגדר בחוק הביטוח הלאומי. בשביל לדעת אם אתם זכאים לפיצויים בעקבות תאונת עבודה, חשוב מאוד להיעזר בעורך דין. גם התביעה לביטוח לאומי היא מסובכת ועלולה להמשך זמן רב. ביטוח לאומי ידרוש ממכם מסמכים לצורך קבלת דמי פגיעה, וקבלת מענק הנכות ממקום העבודה שלכם. כל אלה זכויות שמגיעות לכם לפי חוק מסודר של מדינת ישראל, אך מפלצת הביורוקרטיה עלולה לייאש אנשים רבים. רצוי לציין שאם תזניחו את התביעה, תוכל לחול עליה התיישנות ואז תפסידו את הזכויות המגיעות לכם. עורכי דין מיומנים יעזרו לכם לכל אורך התהליך: מהגשת התביעה עד קבלת הפיצויים.  אל תוותרו על מה שמגיע לכם!

פנה אלינו

 • שם מלא
  אימייל
  טלפון
  נושא
  טלפון :09-7407840
  פקס:09-7407841
  רחוב התע"ש 10,
  ת.ד. 2094, כפר סבא.