עורכי דין: כיצד להיעזר בהם לאחר תאונת דרכים

כשמדווחים בחדשות על כמות נפגעי  תאונות הדרכים בשבוע החולף, רובנו מזועזעים מהמספרים הגדולים. אחוז תאונות הדרכים בישראל הוא מבין הגבוהים בעולם. הסיבות לכך נעוצות במיוחד בתרבות נהיגה פזיזה. גם אם אתם נהגים זהירים, אין זה אומר בהכרח שהנהג ברכב מאחוריכם יהיה זהיר. רוב  תאונות הדרכים  קורות בגלל נהגים חסרי סבלנות שלא שמרו מרחק. בין אם אתם קורבנות  של תאונת דרכים קלה או קשה, חשוב שתדעו את הזכויות שלכם. לאחר תאונת דרכים רצוי מאוד שתעזרו בעורך דין מיומן שיעזור לכם להגיש תביעה לגורמים המתאימים.

לאחר התאונה

אם חלילה הייתם חלק מתאונת דרכים, חשוב שתתייעצו עם עורך דין  לאחר מכן. גם אם לא הייתה פגיעה בגופכם, יש צורך להסדיר את ענייני הביטוח והוצאות הנזק שנגרם לרכב. בדקו המלצות על עורכי דין טובים והתחילו בהליך הגשת התביעה. לרוב התביעה תתבצע נגד חברת הביטוח של הנפגע עצמו. התהליך עלול להיות ארוך. רצוי מאוד לדעת את זכותכם ולא ליפול ברשת של סוכני ביטוח. האינטרס של סוכני הביטוח הוא להוציא ממכם כמה שיותר מידע שיכול להועיל להם, על מנת שכמות הפיצויים תהיה נמוכה. עורך דין ידריך אתכם כיצד יש לענות לסוכני ביטוח חלקלקים או ברוב המקרים: לא לענות.

אם הייתם קורבנות של תאונת "פגע וברח", יעזור לכם עורך הדין להגיש תביעה לקרן "קרנית". קרן זו נועדה לפצות נפגעי תאונות שאין באפשרותם לתבוע את חברת הביטוח. גם שם מדובר בהליך ביורוקרטי  וארוך, ובהחלט רצוי להשתמש בשרותי עורך דין על מנת לזרז את התהליך.

להיעזר בטובים ביותר

תהליך ההחלמה והשיקום לאחר תאונה דרכים עשוי להיות ארוך ומעייף. עורכי דין רבים יציעו לכם את שרותיהם כדי לסייע ולקחת ממכם את עול הביורוקרטיה. איך תדעו לבחור בטוב ביותר עבורכם? ראשית, אל תהססו לשאול עורך דין  על הניסיון שלו, האם הוא בעל ניסיון רב שנים, האם ההתמחות שלו  היא בדיני נזיקין ולא פחות חשוב: כיצד הוא גובה את סחר הטרחה שלו. רוב עורכי הדין גובים שכר טרחה רק לאחר שיגיעו הפיצויים מחברת הביטוח. אין שום סיבה לשאת בעול הכלכלי טרם השגת הפיצויים.

מעבר לכך, סמכו על האינטואיציה שלכם. מגיע לכם עורך דין מקצועי, נגיש וסבלני שיהיה נכון להסביר לכם כל דבר שתרצו לדעת, וישתף אתכם בכל התהליכים.

אם נפגעתם חלילה בתאונת דרכים, חשוב מאוד שלא תוותרו על הזכויות המגיעות לכם. עורכי דין המתמחים בכך יוכלו לעזור לכם. יש זכויות רבות שאולי לא ידעתם שמגיעות לכם, ואף חברת ביטוח  לא תנדב לכם את המידע. אל תהססו להיעזר בשירות של הטובים ביותר והכי חשוב: סעו בזהירות.

פנה אלינו

 • שם מלא
  אימייל
  טלפון
  נושא
  טלפון :09-7407840
  פקס:09-7407841
  רחוב התע"ש 10,
  ת.ד. 2094, כפר סבא.