איך בוחרים עורך דין לאחר תאונת דרכים

לאחר מקרים מצערים כמו תאונות דרכים, ישנם סידורים רבים שצריך לעשות. אם נגרם נזק רפואי חלילה, תאלצו כבר בבית החולים לשמור מסמכים ולמסור עדויות לרופאים. הסיבה לכך היא שחברת הביטוח אותה תצטרכו לתבוע על מנת לקבל פיצויים, תייחס חשיבות רבה לעדויות הללו. בנוסף, תאלצו להגיש דיווח למשטרה ולקבל אישור מטעמה על פרטי התאונה. כשיהיו בידכם את המסמכים הדרושים, תוכלו להגיש תביעה ולקבל פיצויים. התהליך הוא ארוך ולא פעם מייאש הרבה אנשים. עורכי דין רבים יציעו לכם את השירותים שלהם על מנת לסייע לכם להגיש תביעה לגורמים המתאימים, אך בחירת עורך דין טוב היא משמעותית. חשוב שתדעו שמעבר לדרישות הבסיסיות, חשוב שתבררו גם  ניסיון והמלצות.

קריטריונים בסיסיים

בחירת העורך דין  המתאים יכולה להיות קריטית. כשאתם בוחרים עורך דין שייצג אתכם לאחר תאונת דרכים חשוב שתבררו בדיוק מהי ההתמחות שלו. לרוב עורך הדין המתאים יהיה זה המתמחה בדיני נזיקין. גם עורך דין הפלילים יוכל גם להתאים בתנאי שיש לו את הניסיון המתאים. רוב עורכי הדין מקבלים את שכר הטרחה שלהם רק לאחר שאתם מקבלים את הפיצויים שלכם. זה תנאי חשוב שיש להציבו מבעוד מועד. אם עורך הדין מתעקש על תשלום מראש, העניין אמור להדליק לכם נורה אדומה.

נורות אדומות

כמובן שישנה גם "תחושת הבטן" שקיימת אצל כל אחד מאיתנו. גם אם עורך הדין שלכם הוא בעל ניסיון רב בהגשת תביעות לאחר תאונות דרכים, לא תמיד תרגישו שאתם בראש סדר העדיפויות שלו. אם תרגישו שאתם לא מעודכנים מספיק, שאתם צריכים "לנדנד" לעורך דין על מנת שייתן לכם מידע, שהתביעה נגררת מעבר לזמן המשוער ובכלל: שאין כימיה טובה, החליפו עורך דין! גם אם יהיה עליכם לשלם לו שכר טרחה, ההחלפה תהיה כדאית כי תשכילו לתחקר ולבחור עורך דין מיומן שישיג תוצאות מהירות ויהיה קשוב ומעורב לכל אורך התהליך.

כמובן שבעידן האינטרנט, כל המידע עומד לרשותכם. עורכי דין רבים ישמחו לענות ולהמליץ בפורומים המתאימים לכך ותוכלו  לקבל המלצות מאנשים שהיו מרוצים מהתוצאות לאחר הגשת התביעה שלהם. אל תשכחו להתייעץ, לתחקר והכי חשוב: סעו בזהירות.

פנה אלינו

 • שם מלא
  אימייל
  טלפון
  נושא
  טלפון :09-7407840
  פקס:09-7407841
  רחוב התע"ש 10,
  ת.ד. 2094, כפר סבא.