עורכי דין למטרות שונות

לא בכדי צירוף המילים "עורך דין" יעורר בנו קונוטציות שליליות. אם לא זכיתם בירושה גדולה, לרוב תצטרכו עורך דין למטרות שונות מגוונת אך לא תמיד משמחות. בישראל רב יש מספר רב של עורכי דין. עורכי דין מתמחים במגוון נושאים כגון: פלילים, דיני משפחה, נזיקין, מקרקעין  ועוד. חשוב שתבחרו עורך דין המתאים בדיוק למטרה שלכם ותבררו על הרקע והניסיון שלו. בעידן  בו השוק מוצף עורכי דין, תוכלו להתבלבל ולא תמיד תעשו את הבחירה הנכונה, דבר שעלול לעלות לא פעם ביוקר.

מטרה וזמן

גם "אזרח מן השורה", עלול למצוא את עצמו פתאום זקוק לשרותיו של עורך דין. חשוב שתדעו לבחור עורך דין המתאים למטרה שלכם וכמובן: בעל ניסיון. לא כל סוגי התביעות נמשכות אותה כמות של זמן. משפטי גירושין עלולים לקחת שנים, ועורך דין טוב לדיני משפחה ישכיל למנוע את הטרחה משני הצדדים ויגיע להסכם גירושין. הסכם הגירושין, במידה ויהיה מקובל על שני הצדדים, ימנע מהם אי הנעימות של תביעה מייגעת. לעומת זאת, עורך דין לדיני נזיקין יסייע לכם במקרים של תאונות ,לרוב תאונות דרכים , להשיג את מרב הפיצויים המגיעים לכם. תהליך זה עלול להיגרר לא מעט זמן, אך בסופו של דבר כמות הפיצויים שתקבלו יכולה להיות גבוה ממה שחשבתם.

הבחירה הנכונה

מחיר נמוך והבטחות גדולות, עלולים לקרוץ לכם בבחירת עורך דין, אך אל תתנו לשני אלה לעוור אתכם! חשוב מאוד שתבררו מה הניסיון של העורך דין שלכם. לאחר פגישת יעוץ ראשונה, אל תהססו לפנות לחוות דעת נוספת. במקרים בהם מדובר על השלכות כלכליות או על השלכות נפשיות מהותיות, חוות דעת נוספת תוכל להציל אתכם לא פעם מגורל מר.

במהלך העבודה, עורך  הדין אמור להעניק לכם יחס של כבוד ותחושה של זמינות. חשוב מאוד שתרגישו שאתם יכולים לשאול, לתחקר ולהתייעץ עם עורך הדין בכל דבר. מספר עורכי הדין בישראל הוא גבוה והתחרות רבה. חשוב להיזהר ולברר שאתם אכן עושים את הבחירה הנכונה ע"י קבלת המלצות וכמובן: היגיון בריא ושכל ישר.

פנה אלינו

 • שם מלא
  אימייל
  טלפון
  נושא
  טלפון :09-7407840
  פקס:09-7407841
  רחוב התע"ש 10,
  ת.ד. 2094, כפר סבא.